Наші правила

 

Ласкаво просимо до нашого простору!

Це місце для неформальної освіти, саморозвитку та творчості вільних людей, де кожен може себе реалізувати, поділитись досвідом, розповісти про свою ідею і знайти однодумців. 

Це відкритий простір для громадських ініціатив, кожен охоче може долучитися до його творення, запропонувати ідею заходу або безпосередньо його організувати.

Відвідувачів нашого креативного простору ми розподіляємо та такі групи і відповідно цьому ми плануємо заходи:
 • діти 11-18 років;
 • молодь 19-35 років;
 • люди "молоді душею" від 35 років :)

Правила перебування у нашому креативному просторі

Наступні закони не обговорюються, а виконуються 😊 

1.  Ми поважаємо різних людей, толерантно ставимося до різних культур та переконань, не насаджуємо свої ідеї. Проте виступаємо за здоровий український патріотизм.

2. Наш простір є інклюзивним. Тут раді всім, хто дотримується цих правил, незалежно від віку, раси, гендеру та інших індивідуальних особливостей.

3. Ми дбаємо про чистоту простору та довкілля — прибираємо за собою сміття та сортуємо, перш ніж кидати його у смітники.

4. Ми поважаємо команду волонтерів простору та цінуємо їхні зусилля, тому ставимо всі речі на свої місця і залишаємо простір таким, яким він був до нашого приходу.

5. Ми співпрацюємо і завжди шукаємо компроміс та порозуміння, а будь-які конфлікти виносимо за межі простору.

6. У нас заборонено палити, вживати чи приносити алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини.

7. Ми безмежно вдячні кожному гостю простору за будь-яку підтримку – чи то благодійний внесок за чай-каву, чи помита після себе чашка, чи ... 

8. У зв'язку з пандемією Covid-19 ми дотримуємося таких заходів безпеки:
 • ми постійно носимо захисні маски;
 • ми зберігаємо соціальну дистанцію: максимум 6 осіб в приміщенні простору та забезпечуємо дотримання фізичної дистанції;
 • прибирання та дезінфекція проводиться щодня до та після заходів. Очищення поверхонь, яких часто торкаються, проводиться перед кожним заходом;
 • дезинфікуючі засоби для рук загальнодоступні в приміщенні креативного простору. Рідке мило є в туалетній кімнаті.
 • зауважте, що в нашому креативному просторі ми використовуємо різні антисептики та дезинфікуючі засоби, відповідно до рекомендацій уряду. Якщо ви думаєте, що у вас/вашої дитини може виникнути алергічна реакція, будь ласка, візьміть/дайте їй з собою той антисептик, в якому ви впевнені.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що ми будемо змушені відмовити вам в доступі в креативний простір, якщо:

 • у вас температура тіла 37,2 або вище;
 • не маєте з собою маски;
 • ви відповісте “так” на запитання нашого співробітника: «Чи були ви у тісному контакті з особою, ідентифікованою або потенційно постраждалою від Covid-19 протягом останніх двох тижнів?”;
 • у вас проявляються симптоми захворюваності, а саме: стійкий кашель, задишка або утруднене дихання, висока температура, озноб, біль у м’язах, головний біль та біль у горлі).
 • ви відмовляєтеся від заповнення інформованої згоди відвідувача креативного простору.

Декларація політики захисту дітей

Ми переконані, що кожна дитина у світі є важливою. Діти є головним пріоритетом, оскільки їх унікальна відвертість і готовність обмінюватися знаннями та ідеями можуть суттєво зміцнити довіру та закласти фундамент майбутніх стійких змін в усьому світі. Захист дітей – справа кожного. Ми визнаємо, що наш фундаментальний обов'язок – піклуватися про всіх дітей, з якими ми спілкуємось, а також захищати їх від насильства. 

Ми прагнемо досягти цього шляхом дотримання законів про захист дітей в країнах, де ми працюємо, а також дотримання положень Конвенції ООН про права дитини 1989 року, яка є міжнародно-правовою основою, що визначає конкретні права дитини. Ми підтримуємо положення про те, що всі діти мають право бути захищеними від будь-яких форм насильства, як це передбачено статтею 19 Конвенції ООН про права дитини 1989 року. 

Терміном «дитина» визначається кожна людська істота до досягнення нею 18-річного віку (стаття 1 Конвенції), незалежно від віку повноліття в країні, де перебуває дитина, або в її рідній країні.

Креативний простір «КРИЛА» зобов'язується:
 • цінувати, поважати та дослухатись до дітей
 • забезпечувати всі необхідні перевірки при підборі персоналу
 • розповсюджувати інформацію про захист дітей та застосовувати її на практиці разом з дітьми та батьками/опікунами
 • не публікувати в мережі Інтернет фото та відео матеріали із зображенням Вашої дитини без вашого дозволу, а також 
  із зазначенням номеру телефону Вашої 
  дитини, адреси чи її прізвища, або такі що містять будь-яку інформацію, що вказує на місцерозташування дитини у точний період часу, окрім перебування її у креативному просторі.
Ми будемо:
 • піклуватися про вашу дитину весь час, з моменту її приходу в креативний простір до моменту, коли вона його залишить.
 • повідомляти вам, якщо ваша дитина завдасть собі шкоди.
Ми б хотіли, щоб ви:
 • заповнили ІНФОРМОВАНУ  ЗГОДУ, у якій надали дозвіл вашій дитині відвідувати заходи креативного простору. Без цього документу ми будемо змушені відмовити вашій дитині в участі у заходах креативного простору.
 • поставили нас до відома, якщо ваша дитина буде відсутня на заходах, на яких вона попередньо зареєструвалася.
ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ

Згідно з нашою політикою захисту дітей, батьки мають дотримуватися наступних правил у будь-якому з наших приміщень:
 • батьки не повинні робити зауваження чужим дитям. Якщо у вас є скарга щодо іншої дитини, про це слід повідомити керівництву.
 • батькам забороняється надавати своїм дітям зброю для самооборони.
 • поводьтеся тихо та спокійно в коридорі, якщо ви очікуєте вашу дитину.
 • не знімайте відео та не фотографуйте чужих дітей у приміщенні простору.

Політика щодо мобільних пристроїв

• Ми не несемо відповідальності за будь-які втрачені, викрадені або пошкоджені пристрої наших відвідувачів.

• Ваші мобільні пристрої повинні знаходитись у беззвучному режимі та не відволікати від участі в заході.

• Не дозволяється здійснювати голосові дзвінки або відповідати на них, або надсилати/читати особисті повідомлення під час заходу.

• Будь ласка, вийдіть з приміщення, якщо вам потрібно зробити терміновий дзвінок.

• Ви в жодному разі не повинні використовувати свій мобільний пристрій з метою булінгу або заподіяння шкоди іншим особам.

• Не завантажуйте фотографії або відео в соціальні мережі без дозволу тих, хто присутній на фото або відео.

• Не фотографуйте і не знімайте відео інших людей за допомогою вашого мобільного пристрою без попередньо отриманого дозволу.


ІНФОРМОВАНА ЗГОДА

ОДНОГО З БАТЬКІВ ДИТИНИ-ВІДВІДУВАЧА КРЕАТИВНОГО ПРОСТОРУ

 

Я, ___________________________________________________________________, батько/мати (ПІБ)

__________________________________________________________ номер телефону одного з батьків ___________________________________________________________________________  (ПІБ дитини)

______________________________________________________номер телефону дитини (за наявності)

підтверджую, що моя дитина старша 11 років;

даю дозвіл на участь моєї дитини у заходах креативного простору для молоді Білозерської ОТГ «КРИЛА» при громадській організації «Білозерський центр регіонального розвитку»;

дозволяю їй самостійно залишати приміщення креативного простору після завершення заходів;

свідомо розумію, що креативний простір для молоді «КРИЛА» при ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  не несе відповідальності за розповсюдження інфекції COVID-19, яка може бути занесена до креативного простору для молоді «КРИЛА» при ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  будь-якою особою (дитиною, її батьками або іншими членами родини, працівниками) з безсимптомним (субклінічним) характером перебігу захворювання (не визначається температурним скринінгом та візуальним оглядом).

відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» я даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі – ПІБ та номери телефонів мій та дитини; використання персональних даних, що передбачає дії володільця бази щодо обробки цих даних, в тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов’язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними (стаття 10 зазначеного Закону); доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця бази персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, у тому числі порядок доступу суб’єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 зазначеного Закону).

надаю дозвіл на фото/відео-зйомку моєї дитини під час участі у заходах креативного простору «КРИЛА».

надаю дозвіл публікувати в Інтернеті групові та індивідуальні фото/відео-матеріали, на яких зображена моя дитина під час участі у заходах креативного простору «КРИЛА».

ознайомлений(на) з «Правилами креативного простору для молоді «КРИЛА» при ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  розміщеними на сайті www.creative-bilozerka.blogspot.com


______________                                                                    _____________________

дата                                                                                         підпис (прізвище, ініціали)

 

У разі виникнення питань, пов’язаних із заповненням цієї заяви, будь ласка звяжіться з працівником креативного простору за телефоном 095 087 48 60 або ж завітайте за адресою: смт.Білозерка, вул.Свободи, 108

 

ІНФОРМОВАНА ЗГОДА ВІДВІДУВАЧА КРЕАТИВНОГО ПРОСТОРУ

 Я, ___________________________________________________________________, (ПІБ)

__________________________________________________________ номер телефону

свідомо розумію, що креативний простір для молоді «КРИЛА» при ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  не несе відповідальності за розповсюдження інфекції COVID-19, яка може бути занесена до креативного простору для молоді «КРИЛА» при ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  будь-якою особою (дитиною, її батьками або іншими членами родини, працівниками) з безсимптомним (субклінічним) характером перебігу захворювання (не визначається температурним скринінгом та візуальним оглядом).

відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» я даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі – ПІБ та номер телефону; використання персональних даних, що передбачає дії володільця бази щодо обробки цих даних, в тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов’язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними (стаття 10 зазначеного Закону); доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця бази персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, у тому числі порядок доступу суб’єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 зазначеного Закону).

надаю дозвіл на фото/відео-зйомку мене під час участі у заходах креативного простору «КРИЛА».

надаю дозвіл публікувати в Інтернеті групові та індивідуальні фото/відео-матеріали, на яких я зображена/ий під час участі у заходах креативного простору «КРИЛА».

ознайомлений(на) з «Правилами креативного простору для молоді «КРИЛА» при ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»  розміщеними на сайті www.creative-bilozerka.blogspot.com

 

 

______________                                                                    _____________________

дата                                                                                         підпис (прізвище, ініціали)

Немає коментарів

На платформі Blogger.